В районі вітали медпрацівників

   Щорічно у третю неділю червня всі українські медпрацівники відзначають професійне свято – лікарі, фельдшери, медсестри, акушери, лаборанти, санітари – всі, хто стоїть на сторожі людського здоров’я. День медичного працівника – чудова нагода ще раз подякувати нашим медикам за сумлінну та невтомну працю, адже переоцінити їх велику роль неможливо.

  Сьогодні українські медпрацівники переживають непрості часи: пандемія коронавірусної інфекції, війна на сході нашої країни, реформування медичної галузі. Вчені-медики і лікарі України, часто ризикуючи власним життям, рятують людство від страшних епідемій, знаходять ефективні методи діагностики і лікування тяжких хвороб.

 Напередодні професійного свята усіх медичних працівників Могилів-Подільського району вітали керівники територіальних громад та очільники району.

    Голова районної ради Іван Телеватюк завітав на урочисті заходи до Могилів-Подільської територіальної громади. Після віншувань відбулась церемонія нагородження кращих із кращих працівників медичної галузі міста та району.  З нагоди святкування Дня медичного працівника за багаторічну сумлінну працю Почесними грамотами та подарунками Іван Телеватюк нагородивколектив КНП «Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування»Могилів-Подільської міської ради, колектив КНП «Медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вендичанської селищної ради та вручив подяки лікарям і медсестрам, що працюють в медичних закладах району.

   Також заступник голови районної ради Василь Мельничук відвідав Чернівецьку та Бабчинецьку територіальну громаду і нагородив Почесними грамотами та подарунками медичні колективи територіальних громад.

   Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина, незалежно від статі, віку прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає на світі більш відповідальної професії ніж професія лікаря. Лікарі завжди готові бути з нами у найважчі хвилини, а тому заслуговують поваги та пошани не тільки у своє професійне свято.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису