В с. Кукавка перепоховали загиблих у 1920 році

Сьогодні, 28 вересня відбулось перепоховання вояків Армії УНР, які загинули в бою з більшовиками між селами Кукавка та Вендичани восени 1920 року. 
За результатами пошукових робіт, проведених в грудні 2017 року меморіально-пошуковим центром «Доля» на замовлення Українського інституту національної пам'яті, було ексгумовано останки 19 загиблих. За висновками військових істориків виявлені останки належали полеглим в боях УНРівцям.
Після панахиди, за усіма християнським та військовими традиціями, з молитвою та залпом, поруч з будівлею Кукавської сільської ради було здійснено перепоховання загиблих. Саме сюди біля ста років тому прибували мобілізовані до війська.
В перепохованні взяли участь голова районної ради Володимир Сірант, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко, представник Українського інституту національної пам'яті Павло Подобєд — ініціатор заходу, заступник департаменту інформаційної діяльності ОДА Іван Федорук, директор Науково-дослідного інституту українознавства Богдан Галайко, керівник меморіально-пошукового центру «Доля» Святослав Шеремета.
Це велика та значуща в житті нашого краю подія, адже історія повторюється, а ми повинні брати з неї урок.

Слава Україні!
Героям Слава!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису