Відбулась 11 сесія районної ради 7 скликання

Сьогодні відбулась 11 позачергова сесія районної ради 7 скликання. Згідно розпорядження голови районної ради № 23-р від 13 жовтня 2016  року на розгляд депутатів було винесено питання Про районну Програму матеріально-технічного забезпечення надання адміністративних послуг у сфері реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на 2016-2018 роки та Про внесення змін до рішення позачергової 3 сесії районної ради 7 скликання від 15  грудня 2015 року № 21 «Про районний бюджет на 2016 рік».

Участь в засіданні взяли 18 з 34  депутатів районної ради, селищний та сільські голови, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, ЗМІ.

Фото без опису

В результаті розгляду питань порядку денного депутати затвердили районну Програму матеріально-технічного забезпечення надання адміністративних послуг у сфері реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на  2016-2018  роки, а також, враховуючи надпланові надходження окремих податків та зборів до районного  бюджету за січень-вересень 2016  року прийняли рішення про фінансування деяких районних програм, збільшили видатки на фінасування освітніх закладів району, закладів охорони здоров'я тощо.

Також до уваги присутніх була представлена інформація Могилів-Подільської місцевої прокуратури про стан боротьби зі злочинністю в м. Могилеві-подільському та Могилів-Подільському районі у І півріччі  2016  року.

Фото без опису