Відбулась 43 сесія районної ради

     Сьогодні, 18 червня 2020 року, відбулося засідання чергової 43 сесії районної ради 7 скликання. На розгляд депутатам було запропоновано 11 питань порядку денного та прийняті всі рішення.

  В ході сесії було прийнято рішення «Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського району автомобілів» та передано 2 автомобілі Рено Дастер на баланс і в користування КНП «Могилів-Подільський РМЦ ПМСД» для Бронницької, Озаринецької амбулаторій.

  Також голова районної ради Володимир Сірант спільно із головою РДА Михайлом Гоцуляком, заступником голови районної ради Михайлом Слободянюком та головою постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів Валерієм Зябченком привітали медичних працівників району з професійним святом – Днем медичного працівника.

  На пленарному засіданні до депутатів звернулися Бандишівський та Мервинецький сільські голови із вимогою жителів територіальних громад щодо недопущення примусового приєднанням територій рад до Бабчинецької ОТГ. Депутати районної ради 7 скликання підтримали вимоги стурбованих жителів району та зобов’язали виконавчий апарат районної ради направити дані звернення до Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису