Відбулась чергова 31 сесія районної ради 7 скликання

18 жовтня 2018  року відбулась чергова 31 сесія районної ради 7  скликання. Сесію заплановано було провести ще 27 вересня, відповідно до перспективного плану роботи районної ради у 2018  році, проте, в зв'язку з неявкою депутатів пленарне засідання двічі  переносилось.

18 жовтня на сесію прибули 26 депутатів. В ході сесії депутати прийняли ряд важливих для району рішень - зокрема в галузі медицини - затвердили районну програму "Охорона здоров'я" на 2018-2020 роки, яка дає можливість зберегти фельдшерські ппункти на території району шляхом фінансування з бюджетів селищної та сільських рад, затвердили рішення про призначення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства "Могилів-Подільский районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" та внесли зміни до структури та штатної чисельності установи. 

Також відповідно до перспективного плану роботи на порядок денний чергової сесії районної ради винесено питання "Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку  Могилів-Подільського району за І півріччя 2018 року", "Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018 року", "Про  роботу КП «Могилів-Подільська районна телерадіокомпанія «Об’єктив» Могилів-Подільської районної ради".

Зі слів депутатів до порядку денного сесії було включено питання "Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 381 «Про районний бюджет на 2018 рік»" та ряд інших питань.  

В ході сесії було зачитано депутатські звернення депутатів Цяпи В.Д. та Дороша І. В. щодо сприяння здійснення  ремонту дорги в с. Мервинці, а також звернення депутата Дунської А.Д. щодо неправомірного звільнення її з посади директора Оленівської СЗШ І-ІІ ступенів  та тиску  з боку начальника відділу освіти, також депутата районної ради, Мельника Ю. І.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису