Відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних установ 16.09.2019

      Сьогодні, за участі голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, відбулася щотижнева нарада з керівниками комунальних установ Могилів-подільської районної ради.

     В ході наради обговорили ряд поточних питань діяльності районної ради та комунальних установ. Зокрема директор територіального центру Володимир Подвіянюк розповів про етапи підготовки до Дня людей похилого віку, а також про потребу у виділенні коштів на продукти харчування та придбання одягу для підопічних, що перебувають в стаціонарному відділенні.

    Директор РДЮСШ Оксана Войтович з гордістю поінформувала про досягнення вихованки РДЮСШ Анни Тітус, яка привезла три перших місця з чемпіонату  області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат.

  Володимир Сірант обговорив з директором РДЮСШ питання щодо впровадження тренувань з зимових видів спорту в районі.

   Головний лікар КНП РМЦ ПМСД Євдокія Цибульчак поінформувала про проблеми фінансування пільгових медикаментів та про встановлення лічильників на тепло у закладах медичного центру.

   І на завершення наради директор ТРК «Об’єктив» Людмила Колесник розповіла про планові виїзди у віддалені населені пункти району та про прийняття участі у запланованих заходах на тиждень.

Фото без опису