Відбулась семінар-нарада з посадовими особами ОМС

         11 квітня 2013 року голова районної ради Олег Антонюк провів семінар-нараду з посадовими особами органів місцевого самоврядування у якій взяли участь: голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов, заступник голови районної ради Іван Чічірко, начальники відділів та секторів районної ради та районної державної адміністрації, голови і секретарі місцевих рад, представники засобів масової інформації. На порядок денний виносились наступні питання: 

- про підсумки проведення загальних зборів громадян за місцем проживання;

- про святкування 68-ї річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні;

- про хід проведення благоустрою в населених пунктах району.

   Фото без описуГолова районної ради,  інформуючи про підсумки проведення загальних зборів громадян, зазначив, що загальні збори пройшли у селищній та  25 сільських радах у період з 18 січня по  30 березня 2013 року. Наголосив, що 3586 осіб взяли участь у зборах громадян за місцем проживання, це складає 13,3 відсотка від дорослого населення. Крім запланованих, жителі територіальних громад піднімали й інші питання: про цінову політику на молоко, про вуличне освітлення, про медичну реформу, про приміське автобусне сполучення, про газифікацію населених пунктів, про забезпечення населення якісною питною водою та ін.

        Фото без описуВиступаючи перед присутніми по питанню святкування 68-ї річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні голова районної ради організації ветеранів України Петро Кубаль довів до відома план заходів з підготовки та відзначення в районі річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, визволення України від нацистських загарбників та проведення естафети Пам`яті з нагоди визволення Вінницької області на 2013-2015 роки. 

   Заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Панасюк проінформував про хід проведення благоустрою в населених пунктах району. Спрямував діяльність голів місцевих рад на проведення масових робіт з широким залученням громадськості по розчистці придорожніх смуг від багаторічної порослі та на упорядкування сміттєзвалищ.

        По завершенню семінар-наради зі своїми інформаціями виступили директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації Світлана Антонюк, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Володимир Трачук та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Федір Буга.