Відбулась 8 сесія Ямпільської міської ради

28 травня голова районної ради Іван Іванович Телеватюк взяв участь в засіданні 8 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання. На порядок денний сесії було винесено 137 питань. На пленарному засіданні були присутні 22 депутати ради із 26. Крім голови райради, на сесії були присутні районні депутати Гурська Алла Іванівна, Дашкевич Богдан Віталійович та Загробський Іван Вікторович.

В процесі роботи депутатським корпусом було визнано повноваження депутата Ямпільської міської ради 8 скликання Урсол Марії Микитівни, внесено зміни до Комплексної програми розвитку освіти, молоді, спорту та захисту прав дітей Ямпільської міської ради на 2021-2024 роки, а також до структури виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету.

Сесія затвердила нову редакцію Статуту Комунального підприємства «Ямпільське міське господарство» та рішення виконавчого комітету з бюджетних та фінансових питань. Депутатами було надано згоду на прийняття до комунальної власності об’єктів права іншої власності та прийнято рішення про участь у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Також було опрацьовано ряд земельних питань.

При розгляді питання «Різне» депутатами міської ради було порушено проблему функціонування міського ринку, для подальшого вивчення і вирішення якої Ямпільський міський голова запропонував створити відповідну комісію.

Представники громадськості звернулися до депутатів з питанням реорганізації міської музичної школи та подальшого працевлаштування її викладачів. Коментуючи дане питання, представники влади запевнили жителів громади в тому, що процедура реорганізації проводиться згідно вимог чинного законодавства і повністю йому відповідає.

В ході робочого візиту головою районної ради також була проведена зустріч з очільником Ямпільської міської громади Гаджуком Сергієм Івановичем та заступником голови районної державної адміністрації Сінчак Ганною Аркадіївною, під час якої було обговорено ряд актуальних питань, таких як діяльність медичної галузі, транспортне сполучення в громаді, функціонування освітніх закладів та міжнародна співпраця.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису