Відбулася чергова 12 сесія районної ради

      Сьогодні, 16 серпня, відбулась чергова 12 сесія Могилів-Подільської районної ради 8 скликання. У пленарному засіданні взяли участь 27 депутатів.

        На виконання вимог Закону України «Про прокуратуру» на початку засідання керівник Могилів-Подільської окружної прокуратури Роман Піголь проінформував народних обранців про стан злочинності та результати діяльності Могилів-Подільської окружної прокуратури за 6 місяців 2022 року.

       Депутатами районної ради було затверджено порядок денний сесії, включивши до нього 8 питань. В процесі роботи було розглянуто питання про соціальний захист ветеранів війни, учасників війни, учасників АТО/ООС, переселенців та членів їх сімей, про зняття з контролю рішень районної ради, про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною». Також депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету на 2022 рік та затвердили проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів села Обухів, селищ Малий Обухів та  Котюжани Мурованокуриловецької селищної ради.

              По закінченню пленарного засідання головуючий вручив Подяку голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового депутату Могилів-Подільської районної ради Мельнику Миколі Івановичу за сумлінне виконання службових обов’язків та особистий внесок у розвиток територіальних громад.

        Підводячи підсумки, голова районної ради Іван Телеватюк подякував депутатам за конструктивну і плідну роботу.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису