Відкриття центру обслуговування платників податків Могилів-Подільської ОДПІ

 

     25 квітня 2012 року в Могилів-Подільській Об’єднаній державній податковій інспекції  відбулося відкриття  центру обслуговування платників податків.

     Основною метою центру є покращення надання послуг по складанню податкової звітності. Суб’єкти господарювання – юридичні та фізичні особи, і громадяни зможуть оперативно отримати від спеціалістів податкової служби необхідну інформацію, індивідуальні податкові консультації, подати звіти. Такі новації сприятимуть не тільки економії часу, а також і зростанню податкової культури в суспільстві.

     В урочистому відкритті центру взяли участь: 

начальник Державної податкової адміністрації у Вінницькій області Зленко І.В., голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації Вдовцов М.Л., Могилів-Подільський міський голова Бровко П.П., заступник голови Могилів-Подільської районної ради Чічірко І.П., депутати районної ради та керівники бюджетоутворюючих підприємств міста та району.

   Могилівчани сподіваються, що покращення обслуговування платників податків сприятиме поліпшенню іміджу податкової служби та зростанню співпраці громадян з податковою службою.