Вихідні дні, та тільки не для спортсменів!

Не так важлива погода і відстань, яку щоразу долають наші спортсмени, щоб добратися до місця змагань, адже змагання на рівні області, для них це свято. Це можливість показати свою майстерність і поборотися  з сильнішими за себе, отримати новий досвід та нові знайомства.

В світлих і теплих спортивних залах Вінницького коледжу НУХТ  3-4 лютого проходив чемпіонат області дитячої ліги з волейболу серед юнаків 2001р.н і молодших, де взяли  участь тринадцять команд. Команди були розбиті на чотири підгрупи: три підгрупи по три команди і четверта – чотири команди. Так склалося, що команда Могилів – Подільської РДЮСШ потрапила в четверту підгрупу,де право на вихід у півфінал вирішувала перша гра. Виграв першу гру , є шанс потрапити, програв-прощавай мрія. І цей шанс наші спортсмени використали, вони виграли першу гру з рахунком 2:0 у команди Чернівецького району, другу з рахунком 2:1 у команди м.Жмеринка.

З гарним настроєм ми закінчили перший день змагань, де стали першими у своїй підгрупі і мали можливість боротися за 1-4 місце. Та на превеликий жаль, як завжди нам забракло ігрової практики і ми поступилися  команді м. Бар, які стали чемпіонами і команді м. Крижополя.  Так ми стали четвертими з тринадцяти команд, та я хочу побажати нашим спортсменам не опускати руки і впевнено крокувати до перемог.

Директор РДЮСШ Оксана Войтович

Фото без опису