Виїне засідання постійної комісії з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери

1 червня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери, в якому взяли участь Шевченко Сергій Владиславович, Бурдейна Світлана Петрівна, Ступак Лідія Михайлівна.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.  Про звіт в.о. головного лікаря комунальної установи "Могилів-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

2. Про соціальний захист учасників АТО, членів їх родин та тимчасово переселених громадян району

3. Про внесення змін до  Програми покращення якості надання соціальних послуг  жителям Могилів-Подільського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради  7 скликання від 15.12.2015 року № 13

4. Різне.
 
В ході засідання в. о. головного лікаря КУ «Могилів-Подільський РМЦ ПМСД»Євдокія Цибульчак довела до відома присутніх інформацію щодо роботи КУ, відмітивши при цьому структуру та кадрове забезпечення центру. Також в.о. головного лікаря поінформувала про стан надання медичних послуг жителям району та стан виконання районних програм в медичній галузі.

В ході обговорення проблем комунальної установи та враховуючи важливість функціонування галузі голова постійної комісії запропонував подати на сесію розрахунки для додаткового придбання паливно-мастильних матеріалів.

Також депутати обговорили проблему відпуску жителям району пільгових медикаментів в аптеках, які функціонують на  території району.

Як складову структури КУ «Могилів-Подільський РМЦ ПМСД» обговорили і роботу Кукавської АЗПСМ, яку відвідали в ході виїзду.

Головний лікар амбулаторії Микола Сірич розповів про роботу закладу, відзначивши, що сільська рада надає посильну допомогу на придбання ліків для невідкладної допомоги та на ремонт приміщення. Також головний лікар відмітив і проблему в списанні автомобіля та інших матеріалів, які цього потребують.

Окрім Кукавської амбулаторії депутати ознайомились з роботою Грабарівського ФАПу та Юрковецької АЗПСМ.

Ще одне питання, яке розглянули в ході підготовки до сесії це соціальна підтримка учасників АТО та членів їх сімей, що є одним із основних напрямків діяльності всіх державних структур. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сніжана Гаврилюк зазначила, що на обліку в управлінні перебуває 243 учасники бойових дій, 5 інвалідів та один учасник війни з числа учасників АТО, наголосивши на наданні їм допомоги та вивченні їх потреб, також до відома присутніх було доведено і надання допомоги вимушеним переселенцям.

Серед проблем, які наразі є – це оздоровлення учасників АТО, виділення земельних ділянок та придбання вугілля.

Також Сніжана Петрівна повідомила, що  внесення змін до  Програми покращення якості надання соціальних послуг  жителям Могилів-Подільського району зумовлене необхідністю списання транспортних засобів, які є на балансі управління соціального захисту.

В пункті «різне» депутати розглянули лист КУ «Могилів-Подільська ОЛІЛ» щодо використання коштів медичної субвенції на лікування жителів Могилів-Подільського району в КУ «Могилів-Подільська ОЛІЛ» за І квартал 2017 року.  При цьому голова комісії відмітив, що інформація надана не в повному обсязі та неконкретизована і необгрунтована.

По всіх питаннях порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису