Виїзні робочі зустрічі

    В рамках робочого візиту 26 листопада 2014 року  голова районної ради Володимир Сірант разом із заступником Володимиром Трачуком відвідали територіальні громади Козлівської та Бернашівської сільських рад.

    В Козлівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбулась зустріч з трудовим колективом та обговорювалося питання підготовки амбулаторії до акредитації, роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення житлом головного лікаря.Фото без опису

   На запрошення територіальної громади села Бернашівка для участі в загальних зборах громадян разом із керівництвом районної ради в роботі засідання взяли участь керівництво районної державної адміністрації, відділу земельних ресурсів, відділу економіки, юрист-консультант та керівництво Новодністровської ГАЕС.

   Фото без опису Жителі територіальної громади села Бернашівка на розгляд зборів винесли два основних питання: відшкодування за вилучені земельні ділянки під будівництво захисної дамби на річці Жван, а також про розірвання договорів оренди земельних ділянок із підприємством «Дністер-Агро».

   Під час загальних зборів головою районної ради Володимиром Сірантом запропоновано варіанти вирішення зазначених питань які схвалили учасники зборів.

   По закінченню загальних зборів відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради.Фото без опису

 Також в рамках робочого візиту, на запрошення керівництва Новодністровської ГАЕС, очільники району відвідали підприємство, де ознайомилися і обговорили перспективи будівництва ІІІ енергоблоку електростанції.Фото без опису