Вітаємо працівників культури

    20 листопада 2014 року Відділ культури і туризмуМогилів-Подільської райдержадміністрації разом з колективами районних закладів культури відзначали Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

         Фото без описуБезпосередньо участь у святі взяли і керівники району - голова районної ради Володимир Сірант.

     Виступаючи з вітальним словом голова районної ради побажав усім присутнім здійснення життєвих планів, надій і мрій, а також творчого натхнення і життєвих перемог.Фото без опису

     Володимир Сірант зауважив, що працівники безумовно всіх закладів культури, а їх у районі чимало: Районний будинок культури «Дружба», Центральна района бібліотека, 20 сільських будинків культури, 30 клубів, 40 сільських бібліотек, Вендичанська музична школа, Районний музей етнографії та народного мистецтва ім. Марії Руденко, роблять вагомий внесок у розвиток громадянського суспільсва та держави.

       Фото без опису Організатори свята представили увазі публіки музичні вітання у виконанні аматорських колективів Районного будинку культури. Підкреслюючи свою повагу до працівників культури та майстрів народного мистецтва, керівництвом Могилів-Подільського району кращих з кращих було нагороджено Почесними грамотами.