Вітаємо з Днем фермера!

Шановні фермери Могилів-Подільщини!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем фермера!

Сьогодні фермери і фермерство – це не просто професія, це спосіб життя людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом.

Ми з великою повагою ставимось до всіх, хто обрав цей відповідальний фах, пишаємося результатами кропіткої праці досвідчених спеціалістів.

Розвиток ваших селянських господарств – це розвиток громади, адже ви забезпечуєте робочі місця для місцевих жителів, постійно долучаєтесь до розбудови, облаштування та благоустрою населених пунктів, підтримуєте розвиток освітніх та медичних закладів.

Висловлюємо глибоку вдячність кожному із вас за співпрацю, за вашу соціальну відповідальність та допомогу у розбудові рідного краю. Бажаємо вашим господарствам ефективного розвитку, покращення матеріально-технічної бази, сприятливих погодних умов та кваліфікованих кадрів.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу.  Усім вам міцного здоров’я, щастя, радості, щедрих врожаїв, злагоди і добробуту!

З повагою голова районної ради                                         Іван ТЕЛЕВАТЮК

Фото без опису