Вітали з Днем захисту дітей

      Щорічно в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня, і у 2020 році припадає на непростий для країни і світу час – час пандемії коронавірусної інфекції. Але це не означає, що в нинішньому році у нас немає можливості присвятити час дітям, радувати їх подарунками та привітаннями!

   Заходи цього дня покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини в області виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від національності, суспільного походження, майнового стану та інших факторів. Суспільство, уряд країни, батьки та громадські організації повинні сприяти визнанню та здійсненню прав дітей.

      З нагоди Міжнародного дня захисту дітей голова районної ради Володимир Сірант спільно з головою районної державної адміністрації Михайлом Гоцуляком, начальником служби у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації Юрієм Яцуком та директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Антонюк привітали прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу Могилів-Подільського району.

Фото без опису