Волонтери вирушили в зону бойових дій

Розвиток волонтерської діяльності в Україні припав на час Революції Гідності і початок війни на сході держави. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Уже 7 років безперебійно волонтери допомагають українським військовим, які беруть участь у збройному конфлікті на сході України.

4 березня 2021 року, в черговий раз  до військових в зону ведення бойових дій повезли допомогу волонтер Микола Заремба та депутат Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант. Така робота є неоціненною, адже волонтери допомагають воїнам, в зоні бойових дій, громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Громадськість Могилів-Подільщини, депутати, волонтери не залишаються осторонь проблем військовослужбовців, що захищають рідну землю.

Депутати Могилів-Подільської районної ради підтримують патріотичні дії волонтерів, надають всебічну допомогу та закликають громадян не бути байдужими до потреб військових та долучатися до волонтерського руху.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису