Вшановували ветеранів району

8 травня 2020 року голова Могилів-Подільської районної ради Володимир Сірант спільно із головою районної державної адміністрації Михайлом Гоцуляком, заступником голови районної ради Михайлом Слободянюком та головою районної ради ветеранів Петром Кубальом поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945).

 Cвята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Очільники району відвідали Серебрійську, Слобода-Яришівську та Серебринецьку територіальні громади, де зустрілися з ветеранами війни і вручили їм пам’ятні медалі «За бойові заслуги. 75 років Перемоги над нацизмом» та грошову матеріальну допомогу.

Знаки народної пошани отримали Кавун Микола Петрович, Мейко Володимир Афанасійович, Скоробогач Петро Трохимович та Яцура Іван Євстахійович. 

Вітаючи ветеранів з святом перемоги голова районної ради Володимир Сірант зазначив, що величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом  справжнього служіння своєму народу. Щиро подякував ветеранам  за мужність, стійкість і відвагу,  побажав міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Щоб на нашій землі ніколи не було більше війни, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису