Вшанування пам`яті загиблих військовослужбовців

     27 липня заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяв участь у заході по вшануванню пам'яті військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова.

     6 років тому, 4 воїни Могилів-Подільського прикордонного загону загинули в результаті масованого артобстрілу пункту пропуску «Довжанський».

    Ворог забрав життя вірних синів України: старшого лейтенанта Олександра Дзюбелюка, прапорщика Володимира Блажка, старшого сержанта Віктора Соколовського, старшого солдата Павла Дмитренка, які проявили себе як мужні та відважні бійці та залишились вірними Україні та її народові.

   За проявлену мужність та героїзм Указом Президента України воїнів було нагороджено високою державною відзнакою – медаллю «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

      Виступаючи перед присутніми Михайло Слободянюк зазначив, що відповідно до рішення 29 сесії Могилів-Подільської районної ради 7 скликання від 24 липня 2018 року № 518 «Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною» було представлено до відзначення нагородою Почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною» жителя с. Озаринці  Могилів-Подільського району Соколовського Віктора Івановича – загиблого учасника антитерористичної операції на сході України (посмертно). Почесну відзнаку та грошову винагороду було вручено батькові загиблого - Соколовському Івану Францовичу.

     Схилимо голови перед мужніми воїнами-­прикордонниками, які загинули на посту, не зрадивши Батьківщині та Присязі. Вони віддали життя за те, щоб Україна жила у спокої та мирі! Пам’ятаймо про них. Слава героям!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису