Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

     26 річниця катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції знову змушує нас подумки повертатися до страшних подій весни 1986 року.

      Саме в цей день 26 квітня 2012 року у районі відбулися заходи по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у яких взяли участь заступник голови  Могилів-Подільської районної ради Чічірко І.П. та голова Могилів-Подільської райдержадміністрації Вдовцов М.Л.

    Керівництвом району учасники ЧАЕС були відзначені грошовими винагородами та почесними грамотами. 

   Для вшанувати  загиблих був проведений «Ритуал пам'яті»  з покладанням квітів до пам’ятного знака постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 Найбільшим пріоритетом діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади у сфері подолання наслідків чорнобильської катастрофи була і залишається турбота про учасників ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЄС, інвалідів-чорнобильців, їх медичний та соціальний захист, вирішення нагальних побутових проблем. Всі пільги та компенсаційні виплати, які передбачені чинним законодавством України надаються та фінансуються в повному обсязі.