З Днем медичного працівника!

Шановні працівники закладів охорони здоров’я

Могилів-Подільщини!

    Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем медичного працівника, який відзначається щорічно у третю неділю червня.

    Це свято відзначають тисячі лікарів, медичних сестер, лаборантів, санітарів – всі ті, хто стоїть на варті здоров’я населення. Ваша праця – це велике служіння на благо людей. Кожен з вас самовіддано охороняє найбільші цінності, даровані людям, – життя та  здоров’я.

    Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть у нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості надання медичної допомоги населенню. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.

    Зі словами щирої вдячності звертаємося сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

  Особливо приємно відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за Вашу людяність, душевність та співпереживання.

    Шановні лікарі, медсестри, санітари та ветерани медичної служби району! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

   Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

З повагою 

Депутати районної ради

Заступник голови районної ради                                     Михайло Слободянюк

Голова районної ради                                                        Володимир Сірант

Фото без опису