З родини йде в життя людина...

13 травня 2016 року заступник голови районної ради Слободянюк Михайло Васильович взяв участь у тематичному заході «З родини йде в життя людина».

Фото без опису

Дане зібрання було приурочене до Міжнародного дня сім’ї.  Організаторами свята були районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, відділ освіти, сектор у справах сім’ї та молоді, сектор культури та туризму районної державної адміністрації за підтримки Могилів-Подільської районної ради та райдержадміністрації.

Фото без описуЗахід такого зразка вперше проводиться в нашому районі, хоча Могилів-Подільщина – один з перших районів Вінниччини, де у 2006 році почала функціонувати перша прийомна сім’я. На сьогоднішній день в нашому районі налічується вже сім прийомних сімей  та два будинки сімейного типу. Всі вони завітали на свято, щоб у затишній сімейній атмосфері згадати як все починалось у кожної з родин, поділитися успіхами і досягненнями дітей, проблемами, які виникають у процесі виховання.

Фото без опису

Дітки-вихованці сімей підготували цікаву розважальну програму: декламували вірші та гуморески, грали на музичних інструментах, виконували пісні, зачитували власні твори. Організатори заходу відзняли відеофільми про кожну родину та представили їх до уваги учасників зібрання, що стало своєрідною його «родзинкою».

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

Фото без опису

 

Також святковий настрій допомогли створити вокальний ансамбль «Тоніка» та дитячі танцювальні колективи «Вікторія», керівник Марія Сірант  та «Креатив», керівник Олена Дмитрик.

 

 

Фото без опису

Зі словами щирої вдячності та найкращими побажаннями родинам до учасників дійства звернулися заступник голови районної ради Михайло Слободянюк та голова районної державної адміністрації Олег Китасюк. Посадовці наголосили на необхідності продовження традиції проведення таких заходів та пообіцяли подальшу підтримку прийомних сімей.

Фото без опису

Всім прийомним родинам керівництво району вручило подяки та цінні подарунки.