З візитом у Бабчинецьку громаду

Однією із перших територіальних громад, що пройшла всі етапи добровільного об'єднання, та входить до складу реорганізованого Могилів-Подільського району є Бабчинецька територіальна громада. Сьогодні, голова районної ради Іван Телеватюк разом із заступником Василем Мельничуком, продовжуючи об' їзд району, взяли участь у 4 сесії Бабчинецької сільської ради 8 скликання. На порядок денний сесії винесено 82 питання.

Голова сільської ради Зварич Ніна Павлівна прозвітувала перед депутатами про виконання Програми соціально-економічного розвитку Бабчинецької сільської ради за 2020 рік. Також на сесії заслуховували звіти про виконання бюджетів за 2020 рік Бандишівської, Мервинецької та Бабчинецької сільських рад. Депутати сільської ради розглядали і питання "Про укладення трансфертної угоди з Вендичанською селищною територіальною громадою на утримання соціальних робітників", " Про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу", "Про затвердження соціальної цільової Програми "Шкільний автобус" на 2021 рік в новій редакції"," Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Бабчинецької територіальної громади на 2021-2022 роки" та ін.

Активну участь прийматиме сільська рада і в написанні проєктів та участі в конкурсі Вінницької обласної Ради"Комфортні громади". Голова районної ради розповів про хід реорганізації Могилів-Подільського району та про передачу комунальних закладів, установ та підприємств територіальним громадам. Також Іван Телеватюк підкреслив високий рівень проведення сесії сільської ради та успішність розвитку Бабчинецької територіальної громади.

На завершення сесії голова районної ради привітав усіх присутніх жінок з Міжнародним жіночим днем.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису