Засідання голів фракцій

26.11.2015 року відбулось засідання керівників депутатських фракцій щодо питання формування складу постійних комісій Могилів-Подільської районної ради 7  скликання.

В роботі засідання взяли участь голова Могилів-Подільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Володимир Сірант, голова Могилів-Подільської районної у Вінницькій області організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олег Китасюк, голова Могилів-Подільської районної партійної організації Радикальної Партії Олега Ляшка у Вінницькій області  Денис Ільчук, голова Могилів-Подільської районної організація Аграрної партії України Михайло Слодянюк.

Під час засідання було обговорено персональний склад комісій та ймовірні кандидатури їх голів, які згідно положення про постійні комісії будуть винесені на розгляд депутатів ради.

У 7 скликанні в Могилів-Подільській районній раді працюватимуть такі комісії: постійна комісія з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, законності та правової політики; постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів  та бюджету; постійна комісія з питань агропромислового розвитку, раціонального використання надр, екології, землекористування та водних ресурсів; постійна комісія з питань гласності, гуманітарної та соціальної сфери та постійна комісія з питань регулювання комунальної власності та благоустрою населених пунктів.

Також голови фракцій обговорили регламент районної ради 7 скликання, положення про постійні комісії районної ради та положення про президію районної ради.