Засідання комісії з питань надання соціальних послуг 24.06.2019 р.

24 червня під головуванням заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулося засідання комісії з питань надання соціальних послуг жителям Могилів-Подільського району.

Членами комісії розглянуто клопотання Вендичанської селищної ради щодо поселення в стаціонарне відділення жительки смт. Вендичани та  клопотання Конівської сільської ради щодо взття на обслуговування соціальним працівником жительки с. Конева, яка за станом здоров'я та у зв'язку з перенесеною операцією потребує сторонньої допомоги. 

Обидва клопотання було схвалено, але члени члени космісії наголосили на необхідності співфінансування з бюджету Вендичанської селищної ради  витрат на виконання заходів Програми створення належних умов проживання  для одиноких громадян похилого віку та людей з інвалідністю у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання на 2017-2021 роки. Стосовно клопотання Конівської сільської ради  - то рішення було схавалено, але у зв'язку з наявністю у особи працездатних дітей працездатного віку - доручено узгодити питання надання соціальних послуг на платній основі - відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про порядок та умови надання платних соціальних послуг Територіальним центром соціального  обслуговування (наданння соціальних послуг) Могилів-Подільського району Вінницької області.

Фото без опису

Фото без опису