Засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку 04.06.2019 р.

04 червня 2019 року за участі голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету.

Під головуванням голови комісії Яцури М. І. депутати розглянули питання про виконання районного бюджету в І кварталі 2019  року та питання про  дострокове припинення, у зв’язку із втратою актуальності районної програми  по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Могилів-Подільського району та отримують програмний гемодіаліз і перитонеальний діаліз на 2017-2020 роки, а також погодили до розгляду сесію районної ради ряд програм та внесення змін до них.

Зокрема погоджено, за умови доопрацювання, розглянути під час сесії Програму розвитку освітньої галузі Могилів-Подільського району на 2019–2021 роки, Програму підтримки надання вторинної медичної допомоги в Могилів-Подільському районі на 2019-2020 роки, що передбачає співфінансування з районного бюджету витрат на комунальні послуги та енергоносії КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ», а також Програму забезпечення  надійної ізоляції засуджених та унеможливлення протиправної діяльності засуджених по відношенню до цивільного населення на території Могилів-Подільського району  на 2019-2020 роки.

У зв’язку з відсутністю розробника, розгляд питання щодо затвердження районної програми розвитку культури на 2019-2021 роки перенесено на наступне засідання комісії.