Засідання комісії з питань бюджету № 4

   28 січня 2016 року за участі керівництва районної ради, начальника Фото без описуфінансового управління райдержадміністрації, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальника Могилів-Подільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, голови районної організації ФСТ «Колос» відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету.

      На порядок денний  винесено такі питання:

-  Про внесення змін до рішення позачергової 3 сесії районної ради 7скликання від 15 грудня 2015 року № 21 «Про районний бюджетна 2016 рік»

-  Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку фізичної    культури та спорту на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 17 сесії   районної ради 6 скликання від 20 грудня 2012 року № 207

- Про оплату праці в. о. головного лікаря Комунальної установи «Могилів-  Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної    допомоги»

- Про затвердження районної програми сприяння діяльності органу Державної казначейської служби України в казначейському обслуговуванні установ бюджету Могилів-Подільського району на 2016-2018 роки

- Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Могилів-Подільського району на 2016-2020 роки.

- Про лист начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Гаврилюк С.П. щодо виділення коштів

-  Про лист голови районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Пустовіта С.В.

    Всі питання порядку денного розглянуто та рекомендовано винести на розгляд 5 позачергової та 6 сесій Могилів-Подільської районної ради.