Засідання Координаційної ради

     20 листопада 2014 року під головуванням голови районної ради Володимира Сіранта відбулосязасідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. На порядок денний було винесено питання  «Про надання первинної медико-санітарної допомоги жителям району та розвиток матеріально-технічної бази медичних закладів району та  затвердження плану роботи Координаційної ради на 2015 рік.Фото без опису

  В засіданні круглого столу брав участь голова районної державної адміністраціїОлег Китасюк.

   Перед початком засідання Кординаційної ради т.в.о. Могилів-Подільського військового комісара Юрій Чорний звернувся до селищного та сільських голів з питаннями щодо оперативного надання відомостей про облік та рух військовозобов’язаних, сприяння по наданню інформації щодо наявності транспортних засобів в підприємствах розміщених на підвідомчій території та роботу з сім’ями мобілізованих та військовослужбовців призваних на строкову службу.

   Інформацію з питання щодо діяльності медичних закладів району надала головний лікар КУ «Могилів- Подільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Манжурова.

   Заступник голови районної ради Володимир Трачук ознайомив присутніх з планом роботи Координаційної ради на 2015 рік.Фото без опису

   На завершення засідання Координаційної ради з інформацією щодо механізму приймання-передачі картотек реєстрації обліку громадян до територіальних підрозділів державної міграційної служби України виступив провідний спеціаліст Могилів-Подільської реєстраційної служби Микола Жеребнюк.  

   Також начальник Могилів-Подільської 12 Державної пожежно-рятувальної частини Руслан Кирилюк надав інформацію щодо стану джерел пожежного водопостачання.

    Селищний та сільські голови взяли активну участь в обговоренні данних  питаннь.

  Учасниками засідання одноголосно прийнято рішення з питань порядку денного.