Засідання постійної комісії 20.09.2018 р.

За участі голови районної ради Володимира Сіранта та заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, під головуванням голови постійної комісії Юрія Мельника,  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету.

Депутати розглянули 5 питань, серед яких:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 6 місяців 2018 року (поінформувала начальник Управління регіонального розвитку райдержадміністрації  Н.Косарчук)

2. Про програму захисту інформації відділу ведення державного реєстру виборців районної державної адміністрації (керівник апарату райдержадміністрації М. Косенко) – метою програми є технічне дооснащення кабінету, де розміщується відділ ведення державного реєстру виборців  на суму 32 тис. грн., це зокрема, кондиціонер, бар’єрна стійка, блоки безперебійного  живлення, вогнегасник.

3. Про районну програму «Охорона здоров'я» на 2018-2020 роки (в.о. головного лікаря КНП «Могилів-Подільський РМЦПМСД» Цибульчак Є. А.) Програма спрямована на забезпечення функціонування оптимальної мережі фельдшерських пункті, зокрема - надання субвенцій районному бюджету з селищного, сільських бюджетів.  Загальна сума  на весь період ії програми з усіх джерел фінансування становить  15 млн. 961 тис.грн.

4. Про програму інформатизації «Електронна Могилів-Подільщина» (головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю райдержадміністрації Ж. Богданова)

Оскільки ця програма раніше уже виносилась на розгляд постійних комісій, інформуючий повідомила, що основне зауваження комісій усунуто, зокрема розподілено видатки на виконання програми за джерелами фінансування у співвідношенні 70:30 % - районний/сільський бюджет відповідно. Також було зазначено, що заходи цієї програми передбачають технічне забезпечення процесу інформатизації та управління соціально-економічним розвитком району. Але, враховуючи, що при винесенні поточного проекту програми  не дотримано вимоги Порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №644 від 12.04.2000 р. – програму відправлено на доопрацювання.

Також депутати розглянули питання Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району на 2018 рік (Косарчук Н.) з метою  доповнити  перелік програм, що фінансуватимуться з районного  бюджету у 2018  році, районними програмами, які були прийняті на попередніх сесіях.