Засідання профільної постійної комісії районної ради

Фото без опису27 квітня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування фінансів та бюджету. В роботі постійної комісії взяли участь п'ять із семи депутатів, що входять до її складу, голова районної ради #Сірант Володимир Володимирович, заступник голови районної ради Слободянюк Михайло Васильович, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Гоменюк Олег Леонідович, завідувач сектору культури і туризму районної державної адміністрації Хухлей Лариса Василівна, директор центральної районної бібліотеки Головенко Наталія Петрівна, головний спеціаліст-бухгалтер апарату райдержадміністрації Іваненко Юлія Казимирівна.

На порядок денний засідання було винесено три питання:

  1. Про подання на розгляд проекту розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».
  2. Про лист завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Хухлей Л.В. стосовно вирішення питання поповнення книжкових фондів бібліотек району.
  3. Різне.

З проектом розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» депутатів та запрошених ознайомив заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації. У своєму виступі Олег Леонідович зазначив, що метою даного проекту розпорядження є необхідність внесення змін до видаткової частини загального фонду районного бюджету на 2016 рік згідно затвердженого помісячного розпису видатків по відповідних кодах класифікації видатків для Могилів-Подільської районної державної адміністрації та сектору культури і туризму райдержадміністрації. Постійна комісія прийняла рішення погодити запропонований проект розпорядження з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

Далі голова постійної комісії Мельник Юрій Іванович ознайомив учасників засідання з листом завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Хухлей Л.В. стосовно вирішення питання поповнення книжкових фондів бібліотек району. В результаті тривалої дискусії депутати вирішили рекомендувати завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Хухлей Л.В. з метою вирішення питання стосовно поповнення книжкових фондів бібліотек району та підключення їх до мережі Internet звернутися до селищного, сільських голів щодо виділення коштів на дані цілі з бюджетів територіальних громад району.