Засідання робочої групи по внесенню змін до Програми СЕР у 2016

На виконання пункту  2 рішення районної ради  7  скликання від 15.12.2015 року №12 «Про програму економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району у  2016 році», за участі голови районної ради, відбулось засідання робочої групи для внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Могилів-Подільського району у 2016 році

Попри те, що більшість пунктів Програми залишились без змін - на засіданні Фото без описуобговорювалась  необхідність закладення в Програму проведення заходів по ревізії земельних ділянок на предмет законності їх використання, про постановку на баланси сільських рад недобудованих об’єктів соціальної сфери, про приведення у відповідність -підвалів на територіях деяких сільських рад, які можуть бути використані в якості укриття.

У зв’язку з законодавчими змінами, начальник управління соціального захисту Сніжана Гаврилюк, повідомила про необхідність вилучення з програми пункту, який передбачає компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді поінформувала про винесення на розгляд сесії змін щодо розміру іменних стипендій у 2016 році студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Стосовно реалізації заходів з розвитку фізичної культури та спорту – запропоновано передбачити в Програмі введення посад інструкторів зі спорту.

В галузі розвитку туристично-рекреаційної сфери, збереження культурної спадщини та сприяння розвитку культури і мистецтва обговорювали необхідність поповнення бібліотечних фондів сільських бібліотек, про необхідність проведення масових заходів та популяризацію культурної спадщини нашого району.

Також під час засідання обговорили одну з найгостріших проблем –автобусне сполучення з районним центром населених пунктів району. Разом з завідувачем сектору житлово-комунального господарства, енергетики, зв’язку  та розвитку інфраструктури обговорили альтернативні шляхи її вирішення.