Заступник голови районної ради провів щотижневу нараду

Сьогодні під головуванням заступника голови районної ради Михайла Слободянюка відбулась щотижнева нарада з керівниками комунальних установ.
Заступник голови районної ради відмітив основні аспекти роботи районної ради та комунальних установ на минулому тижні та окреслив завдання для підпорядкованих установ на наступний тиждень. Зокрема, наголосив, на необхідності врахування умов щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад для установ, які готують проекти та забезпеченні робіт з благоустрою на прилеглих територіях.
Інформуючи про роботу територіального центру соціального обслуговуванн (надання соціальних послуг) директор центру Володимир Подвіянюк повідомив, що для соціальних працівників буде проведено процедуру закупівлі велосипедів, також відбудеться тендер на здійснюється ремонтних робіт в стаціонарному відділенні. Посередництвом гуманітарних організацій забезпечено поставку в стаціонарне відділення двох підйомних механізмів для лежачих хворих та інших предметів меблів. 
Директор РДЮСШ поінформувала про участь вихованців школи в змаганнях з зимового пляжного волейболу в м. Одеса та про 2 місце зайняте  дівчачою командою  в обласному чемпіонаті з футзалу.  
В.о. головного лікаря Олена Власюк поінформувала про позитивні результати проведних перевірок, що пройшли в  амбулаторіях району по школі здоров'я. Також обговорили проблему щодо фінансування амбулаторій, які будуються на території Бронницької та Озаринецької сільських рад.