Збори громадян в с. Мервинці

Сьогодні заступник голови районної ради Михайло Слободянюк взяв участь у зборах громадян в с.Мервинці. Також в засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олег Китасюк та його заступник Михайло Гоцуляк, заступник начальника управління соціального захисту населення Лариса Кужелівська та начальник управління ПФУ у Могилів-Подільському районі та м. Могилеві-Подільському Людмила Рабей. 

В ході зборів жителі громади заслухали звіт сільського голови та обговорили важливі для життєдіяльності населеного пункту питання.

Михайло Васильович поінформував жителів про фінансову підтримку громади з районного бюджету та про ряд проблем, з якими зустрічаються більшість населених пунктів району - зокрема функціонування ФАПів в умовах медичної реформи, стан доріг та розвиток інфраструктури, відсутність робочих місць, і реалізацію основної реформи - децентралізації. 

Також заступник голови районної ради поінформував про заходи, які були включені до Програми економічного та соціального розвитку району на 2019 рік за пропозиціями депутатів районної ради Дорош Ігоря та Віктора Цяпи, зокрема - ремонт дороги по вул. Кругова, ремонт сільського клубу, виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт сільського водогону, встановлення дитячого майданчика та ремонт мосту, що сполучає села Мервенці та Івонівку.

На завершення Михайло Васильович побажав розвитку та процвітання Мервинецькій громаді та привітав усіх жінок з наступаючим Міжнародним жіночим днем.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису