Зустріч щодо задоволення вимог громадських організацій

Сьогодні в залі засідань Управління пенсійного фонду у Могилів-Подільському районі та м. Могилеві-Подільському,  під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Людмили Пріян, відбулась зустріч з  членами громадських  організацій, що  представляють інтереси воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та учасників  антитерористичної  операції.

Фото без опису

З метою вирішення існуючих проблем та обговорення шляхів задоволення вимог вищезазначених категорій громадян до Управління пенсійного фонду у Могилів-Подільському районі та м. Могилеві-Подільському,  районна  державна адміністрація стала ініціатором зустрічі, в якій взяли участь як пред’явники вимог, так і керівництво територіального управління ПФУ на чолі з Людмилою Рабей. З боку районної ради в засіданні взяв участь керуючий справами виконавчого апарату Могилів-Подільської районної ради Володимир  Трачук.

Обговорення вимог пройшло дуже  гаряче, основна  проблема, вирішення  якої вимагали  зацікавлені  особи – це коректне визначення статусу отримувачів пенсійного забезпечення та повернення їм соціальних гарантій.  Ще одна колізія, яка спричинила велику кількість непорозумінь  – це недосконале програмне забезпечення, яке станом на сьогоднішній день уже приводиться у відповідність до діючого законодавства та тестується в деяких управліннях.

Як  логічне  завершення зустрічі було прийнято рішення про ще  одне  зібрання, але уже за участі  більш вузького кола осіб - керівників  громадських організацій, в  тому числі, за участі голови громадської  ради, що  створена при районній  державній  адміністрації для розроблення алгоритму  подальших дій.

Один з можливих варіантів  вирішення ситуації запропонував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Трачук, а саме -  розробити звернення з викладенням усіх озвучених вимог для подальшої підтримки депутатами  районної ради та подальшої передачі його до Пенсійного Фонду України, Міністерства соціальної політики, Кабінету Міністрів України тощо.