Зустріч з жителями сіл Одая та Сонячне

          16 травня 2014 року голова районної ради Володимир Сірант, голова районної державної адміністрації Віктор Цибульський та заступник начальника управління Держземагенства Леонід Мельничук відвідали Карпівську територіальну громаду та зустрілися з жителями сіл Одая та Сонячне з метою вивчення ситуації щодо можливості зміни меж населеного пункту відповідно до вимог чинного законодавства. 

Фото без опису

            Дана проблема існує з 1986 року та до сьогоднішнього часу законодавчо не врегульована. Жителі територіальної громади зіткнулися з неможливістю оформлення земельних ділянок під власними домогосподарствами через те, що адміністративно населені пункти підпорядковані м. Могилеву-Подільському, а територіально підпорядковані Карпівській сільській раді Могилів-Подільського району.

Фото без опису

            На зустрічі було прийнято рішення організувати робочу групу за участю представників районної ради, районної державної адміністрації, міської ради, сільської ради та представників від територіальної громади для спільного обговорення даної ситуації та її розв’язання.