Звіт голови Могилів-Подільської райдержадміністрації за І квартал 2013 року

 

Фото без опису6 квітня 2013 року у залі засідань районної ради голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан та голова обласної Ради Сергій Татусяк заслухали звіти голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Михайла Вдовцова та Могилів-Подільського міського голови Петра Бровка про підсумки роботи І кварталу 2013 року.

У засіданні взяли участь, голова районної ради Олег Антонюк, начальники профільних управлінь, служб та відділів обласного, районного, міського рівнів, депутати обласної і районної рад, голови та секретарі місцевих рад, засоби масової інформації.

Фото без описуМихайло Вдовцов довів до відома присутніх про основні показники у економічній, медичній, соціальній, культурній, екологічній галузях життєдіяльності Могилів-Подільського району.Кожен блок питань коментували галузеві керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації.  В свою чергу Іван Мовчан ставив чіткі завдання та терміни усунення болючих для району питань.

Своє бачення повноцінного функціонування та розвитку місцевого самоврядування висловив Сергій Татусяк, зауваживши на необхідності децентралізованого управління територіальними громадами шляхом передачі влади на місцевий рівень.

Зазначив, що даний крок надасть змогу ведення конструктивного діалогу між владою та територіальними громадами для визначення чітко окресленого вектору. «Адже змін та позитивних результатів можна досягти спільними зусиллями, долучивши кожного жителя територіальної громади» – зауважив голова обласної Ради.

Сергій Татусяк наголосив на необхідності прийняття участі у програмах, які пропонують фонди міжнародної співпраці для розвитку потенціалу територіальних громад. Зауважив, що для пошуку ідей, які будуть служити рушійною силою необхідно також активізувати потенціал працівників освіти.

Фото без описуЗазначив, що необхідно працювати у напрямку прийняття територіальними громадами стратегій розвитку до 2020 року, а також необхідно проводити роботу щодо співпраці з державними структурами у напрямку пошуку залучення інвестицій. Для цього владі необхідно об’єднати зусилля і впроваджувати новий формат регіонального менеджменту.

Іван Мовчан подякував присутнім за підтримку і співпрацю та наголосив, що територія Вінницької області має великий потенціал у сфері аграрного комплексу, який необхідно мобілізувати шляхом підключення адміністративного та фінансового ресурсу для отримання позитивного результату.