Звітна конференція районної організації ВФСТ "Колос"

14 січня 2016  року відбулась звітна конференція Могилів-Подільської районної Фото без описуорганізації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». На конференцію прибули  22 делегати. Участь в роботі конференції також взяли голова районної ради Володимир Сірант, заступник голови районної ради Михайло Слободянюк та заступник голови районної державної адміністрації Сергій Григоренко.

Засідання розпочав голова  районної організації ФСТ «Колос» Степан Пустовіт, після чого  перейшли до нагородження учасників  конкурсу «Краще спортивне село» -2015, що проводився серед територіальних громад району. Пам’ятні кубки та грамоти сектору з питань фізичної культури та спорту Могилів-Подільської райдержадміністрації та районної організації ФСТ «Колос» отримали за зайняте в конкурсі перше місце  Вендичанська  територіальна громада, за друге місце Серебрійська, за третє – Сугаківська. 

Фото без опису

Грамоти за вагомий внесок у розвиток спортивної галузі району та фізичне виховання підростаючого покоління вручили Анатолію Під-гаєцькому, Віктору Катриченку, Роману Тихолазу, Євгенію Козаку, Віталію Лавренюку, Петру Рафальському, Олегу Харчуку, Анатолію Ксенчуку та Володимиру Трачуку.

З метою подальшого по-кращення спортивно-масової і фізкультурно-оздоровчої роботи серед усіх верств сільського  населення, підвищення майстерності провідних спортсменів  товариства і пошуку перспективної молоді Президія районної ради ФСТ «Колос» затвердила календарний план фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових заходів і спортивних змагань на 2016  рік