УВАГА!!!

УВАГА!!!

Фото без опису

Оголошено прийом клопотань щодо відзначення Почесною відзнакою «За заслуги перед Могилів-Подільщиною» з нагоди Дня незалежності України.

Право висунення до нагородження мають органи місцевого самоврядування, місцева державна адміністрація, трудові колективи, політичні партії та громадські об’єднання. Кожен із зазначених подавачів має право висунення для нагородження лише однієї особи.

Клопотанням про нагородження є один з таких документів, прийнятий (ухвалений) протягом останніх шести місяців до дати нагородження:

- рішення сесій місцевих рад;

- рішення колегії місцевої державної адміністрації;

- рішення районного органу політичної партії, громадського об’єднання;

- рішення зборів трудового колективу.

Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:

  • відомості про досягнення у сферах діяльності, зазначені у пункті 1 цього Положення, щодо особи, яка представляється до нагородження, а для учасників ООС - довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (або подання), де обов’язково вказуються їх бойові заслуги, а саме дата, місцевість, обставини, конкретні дії та їх наслідки за підписом командира військової частини, скріплена відповідною печаткою;
  • витяг з протоколу зборів трудового колективу або організації, яка висуває особу на нагородження;
  • біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби за основним місцем роботи для працюючих та закріплена відповідною печаткою;
  • копії документів, що посвідчують нагородження відомчими відзнаками;
  • копія ідентифікаційного номера фізичної особи;
  • копія паспорту (1-ша сторінка).

У разі висунення кандидатури для нагородження Почесною відзнакою посмертно, в клопотанні визначається особа, якій вручається відзнака. Разом з вищезазначеними документами подаються копія ідентифікаційного номера та копія паспорту (1-ша сторінка) фізичної особи, якій буде вручено відзнаку.

Прийом документів здійснюється з 21 червня по 20 липня 2022 року.
Телефон для довідок - 6-34-46.