Оголошено прийом клопотань щодо нагородження почесною відзнакою

Увага!!!

Оголошено прийом клопотань щодо відзначення районною відзнакою "За заслуги перед Могилів-Подільщиною" з нагоди Дня Незалежності України.
Згідно Положення про Почесну відзнаку "За заслуги перед Могилів-Подільщиною" кандидати, чиї імена буде затверджено до нагороди рішенням сесії районної ради, отримають також 5000 гривень грошової винагороди. 
Право висунення кандидатів до нагородження мають органи місцевого самоврядування, місцева державна адміністрація, трудові колективи, політичні партії та громадські об’єднання. 
Кожен із зазначених подавачів має право висунення для нагородження лише однієї особи.
Клопотанням про нагородження є один з таких документів, прийнятий (ухвалений) протягом останніх шести місяців до дати, з приводу якої відбудеться нагородження:
- рішення сесії районної, селищної та сільських рад;
- рішення колегії районної державної адміністрації, територіального органу міністерства та інших центральних органів виконавчої влади Вінницької області у Могилів-Подільському районі;
- рішення районного органу політичної партії, громадського об’єднання.

Одночасно з клопотанням про нагородження до загального відділу виконавчого апарату Могилів-Подільської районної ради подаються такі документи:
- біографічна довідка;
- відомості про досягнення особи: її вагомий особистий внесок у розвиток Могилів-Подільського району, активну благодійну, гуманістичну і громадську діяльність.
Прийом документів з 16 травня по 20 липня 2019 року. 
Телефон для довідок - 6-63-51